Вирішальний матч збірної України у відборі до Євро-2024 із командою Італії (0:0) завершився гучним скандалом.

На третій компенсованій хвилині до другого тайму гри арбітр Хесус Хіль Мансано не став призначати пенальті за падіння вінгера "синьо-жовтих" Михайла Мудрика у штрафному майданчику суперника.

Епізод викликав широкий резонанс серед експертів та вболівальників.

Українські любителі футболу, певна річ, упевнені в тому, що іспанська бригада суддів позбавила підопічних Реброва 11-метрового, гол з якого вивів би "синьо-жовтих" на чемпіонат Європи, минаючи плей-оф.

З ними погодився легендарний капітан збірної Італії Джузеппе Бергомі. На його думку, Мудрик впав у штрафному майданчику воротаря Джанлуїджі Доннарумми після фолу з боку захисника Брайане Крістанте.

"Контакт є, додати нічого" – сказав чемпіон світу 1982 року.

Головний тренер українців Сергій Ребров категорично прокоментував момент.

"На мій погляд, там був пенальті, але, як я кажу, це ж не ми вирішуємо" – зазначив наставник "синьо-жовтих".