На 7му етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в чеському Нове Мєсто, відбулася гонка з масовим стартом на 12,5 км серед жінок.

Після того, як тренерський штаб дав Олені Підгрушнiй відпочинок, єдиною представницею України в цій дисципліні стала Валя Семеренко, яка посіла 9е місце.

Наша співвітчизниця провела неоднозначний масстарт, позбавивши себе подіуму вже на другій стрільбі, де зробила два неточних пострілу.

Перед цим вогневим рубежем на одному зі спусків сумчанка випадково зачепила лижами російську біатлоністку ЮрловуПерхт і спортсменка з РФ полетіла в кювет.

На четвертому вогневому рубежі Валя могла навіть поборотися за медаль, але зробила один промах, що відкинув її на 7е місце. За підсумками гонки ЮрловаПерхт фінішувала 17ю.