На 7-му етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в чеському Нове Мєсто, відбулася гонка з масовим стартом на 12,5 км серед жінок.

Після того, як тренерський штаб дав Олені Підгрушнiй відпочинок, єдиною представницею України в цій дисципліні стала Валя Семеренко, яка посіла 9-е місце.

Наша співвітчизниця провела неоднозначний мас-старт, позбавивши себе подіуму вже на другій стрільбі, де зробила два неточних пострілу.

Перед цим вогневим рубежем на одному зі спусків сумчанка випадково зачепила лижами російську біатлоністку Юрлову-Перхт і спортсменка з РФ полетіла в кювет.

На четвертому вогневому рубежі Валя могла навіть поборотися за медаль, але зробила один промах, що відкинув її на 7-е місце. За підсумками гонки Юрлова-Перхт фінішувала 17-ю.