Президент Хорватії Колінда ГрабарКітарович станцювала в vipложі стадіону в Сочі під час чвертьфінального матчу чемпіонату світу Росія – Хорватія.

Таким чином вона відзначила другий гол у ворота росіян, який ударом головою забив Домагой Віда.

Деякі гості ложі важливий персон в цей момент знімали ГрабарКітарович на смартфон, а глава уряду Росії Дмитро Медведєв відвернувся.

Нагадаємо, що збірна Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу 2018 в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1: 1, на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м’ячем Крамаріча.

У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу ексгравця київського “Динамо” Домагоя Віди, але росіяни змогли відігратися – вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес. У серії пенальті хорвати були кращими – 4: 3.