Вихованець "Черкаських Мавп" Святослав Михайлюк провів фантастичний поєдинок у Лізі розвитку НБА — офіційнiй молодшiй лізi Національної баскетбольної асоціації США.

Український захисник "Саут Бей Лейкерс" допоміг своїй команді перемогти "Північну Арізону" (119:114), встановивши рекорд результативності сезону в ДЛізі. Українець за 34 хвилини проведених на паркеті набрав 47 очок.

Команда, де грає Свят, повністю домінувала три чверті, але в заключному відрізку розслабилася, ледь не втративши перемогу. Лише приголомшливі снайперські здібності нашого співвітчизника врятували команду від прикрої поразки.

Михайлюк забив 11/14 двоочкових, 5/9 триочкових і 10/11 штрафних, підібрав 2 підбирання, віддав 2 передачі, зробив 2 перехоплення і поставив 1 блокшот. У пасиві баскетболіста збірної України — 3 втрати і 1 фол.