Збірна України з футболу у матчі 3-го туру першої групи Ліги націй обіграла команду Чехії і достроково гарантувала собі вихід в елітний дивізіон турніру. Поєдинок у Харкові на стадіоні "Металіст" за неймовірної підтримки вболівальників завершився із рахунком 1:0.

Після драматичного матчу між цими командами 6 вересня, коли лише на останніх секундах Україна вирвала перемогу, Чехи постаралися із перших хвилин захопити ініціативу, передає ukrmedia з посиланням на obozrevatel.

Наші футболісти не форсували події, подовгу розігруючи м'яч біля центрального кола, використовуючи короткі поперечні передачі. Гості чекали на наші помилки, намагаючись миттєво переходити в контратаку.

Після перерви збірна Чехії кинула всі сили в атаку, надавши українцям можливість використовувати контратаки. Декілька разів наші футболісти тікали від захисників і могли збільшити рахунок.

На 65-й хвилині Марлос віддав на забіг у штрафну Ярмоленку, який обвів на воротаря, але пустив м'яча за лицьову. Через 11 хвилин Циганков втратив супершанс, вийшовши один в один із Павленкою, але потрапив у воротаря.

Україна  Чехія 1:0

Гол: 1:0 — 43 Малиновський.

Україна — П'ятов, Ракіцький, Бурда, Матвієнко, Караваєв, Степаненко, Марлос, Коноплянка (Циганков, 70), Малиновський (Зінченко, 86), Ярмоленко, Яремчук.
Чехія — Павленка, Челюстка, Новак, Гебре Селассіє, Брабец, Барак, Павелка, Дочкал, Янкто (Шура, 81), Шик (Крменчік, 73), Видра (Змргал, 67).

Попередження: Челюстка (19), Ракіцький (39).

Перемігши Чехію, збірна України вийшла в Лігу А, де спробує посісти перше місце в одній із чотирьох груп. Переможці груп зіграють у фінальній стадії, яка пройде у червні 2019 року. Вона складатиметься із півфіналів, матчу за третє місце та фіналу. Господарів обере виконком УЄФА у грудні 2018 року серед учасників.